Elektrisch bed 180x200 GOLD E5 schuim grijs-40
Artikelnummer: S324481Beschrijving
Luxe elektrisch verstelbaar bed met draadloze afstandsbediening. 2 omkeerbare springmatrassen met pocketveren 250/m², gevuld met polyetherschuim. De matrassen zijn verdeeld in 7 comfortzones die een unieke, ergonomisch correcte ondersteuning bieden. 1 dekmatras, 4 cm dik met een praktische split bij hoofdeinde. De matras heeft een kern van polyetherschuim. Wasbare stretch tijk met een lichte voering. 2 elektrisch verstelbare bodems. Excl. hoofdeinde en poten/onderstel. 180x200 cm
De set bestaat uit de volgende items
Specificaties
Totale hoogte excl. poten/onderstel | 33 cm |
Hoofdeinde | Excl. |
Matraskleur | Grijs-40 |
Kwaliteitsbeoordeling | GOLD |
Specificaties - Springmatras 90x200 GOLD E5 grijs-40
Matrastype | Springmatras |
Afmeting | Breedte: 90 cm, Lengte: 200 cm, Hoogte: 17 cm |
Verpakt | Volledige afmeting |
Hardheid | Extra hard, Hard |
Type vering | Elke pocketveer wordt beschermd door een stoffen zak, die een flexibele matras biedt, de duurzaamheid verhoogt en het geluid vermindert. |
Aantal veren/m² | 250 |
Comfortzones | 7 comfortzones bieden speciale ondersteuning voor gebieden zoals schouders en heupen. |
Stoffen samenstelling | 62% polypropyleen airo/38% polyester |
Materiaal | Geweven |
Bekleding | 20mm polyetherschuim 20kg/m³ + vilt // 20mm polyetherschuim 20kg/m³ |
Matraskleur | Grijs-40 |
Wasinstructie | Nee |
Bleken | Niet bleken |
Drogen | Mag niet in de droogkast |
Strijken | Niet strijken |
Stomen | Niet chemisch reinigen |
Instructie | Afdeppen met een vochtige doek |
Milieu- en gezondheidscertificaat | Het STANDARD 100 by OEKO-TEX® label identificeert textielproducten die geen schadelijke niveaus van problematische chemische stoffen bevatten. |
Kwaliteitsbeoordeling | GOLD |
Garantie | 25 jaar garantie op de matras |
Gewicht | 14,6 kg |
Specificaties - Verstelbare bodem 90x200 GOLD A5 grijs-40
Type | Verstelbaar |
Afmeting | Breedte: 90 cm, Lengte: 200 cm, Hoogte: 12 cm |
Afmeting matras | Breedte: 90 cm, Lengte: 200 cm |
Stoffen samenstelling | 62% polypropyleen airo/38% polyester |
Materiaal | Geweven |
Materiaal | Beuken triplex |
Totaal aantal latten | 28 |
Aantal verstelbare latten tweepersoonsbed | 5 |
Motor | Ja |
Aantal motoren | 2 |
Afstandsbediening | Ja, draadloos met houder |
Gebruik | Binnenshuis |
Energiebron | Batterij |
Incl. matrashouder einde | Ja, voeteneinde |
Montage status | Poten en motor moeten worden gemonteerd |
Poten en ombouw | Excl. |
Schroeven | Incl. |
Milieu- en gezondheidscertificaat | Het STANDARD 100 by OEKO-TEX® label identificeert textielproducten die geen schadelijke niveaus van problematische chemische stoffen bevatten. |
Kenmerken bedbodem | Met de verstelbare dubbele lattenbodem kan je de stevigheid van de latten aanpassen. Dit zorgt voor een individuele ondersteuning die beter past bij de contouren van je lichaam en helpt je een comfortabele slaaphouding te bereiken. Om de stevigheid van een lat aan te passen, duw je een schuifje verder naar of weg van het midden van de lat. |
Kwaliteitsbeoordeling | GOLD |
Gewicht | 42,2 kg |
Batterijen | Incl. |
Formaat batterijen | AAA |
Specificaties - Dekmatras 180x200 GOLD E5 schuim 1-split
Matrastype | Dekmatras |
Afmeting | Breedte: 180 cm, Lengte: 200 cm, Hoogte: 4 cm |
Split | 1x60 |
Verpakt | Opgevouwen |
Kern | Polyetherschuim |
Kernkwaliteit | 20 kg/m³ |
Kernhoogte | 2,5 cm |
Stoffen samenstelling | 100% polyester |
Materiaal | Stretchhoes |
Stikwerk | 180g/m² polyester |
Kleur | Wit |
Wasinstructie | 40°C mild, alleen de tijk |
Bleken | Niet bleken |
Drogen | Mag niet in de droogkast |
Strijken | Niet strijken |
Stomen | Professioneel stomen met tetrachlooretheen en andere middelen vallend onder symbool F - mild programma |
Instructie | Zorg ervoor dat je de rits sluit voordat je gaat wassen |
Milieu- en gezondheidscertificaat | Het STANDARD 100 by OEKO-TEX® label identificeert textielproducten die geen schadelijke niveaus van problematische chemische stoffen bevatten. |
Kenmerken | 1-split dekmatras met split bij hoofdeinde |
Kwaliteitsbeoordeling | GOLD |
Gewicht | 8 kg |
Beoordelingen
Dårlig kvalitet
Så ringe kvalitet et år efter begynder lammelerne at knike bare man trykker lidt på dem med hånden. Jysk viser sig fra sin dårlige side og siger den bare skal have olie, lammeller der knirker pga så ringe kvalitet. Jeg kan blive nød til at købe en ny, den er så ringe, troede gold var godt men nej.
Dårlig seng
Både min mand og jeg fik ondt i kroppen af denne seng . Vi købte efter 2 år en ny seng igen og vupti væk var alle smerter.
Er Bang for at flad ud
Jeg er en overvægtig unge dame, som købet en Elevasone seng i jysk, men jeg er ked af de ikke sige at det er beste at købe en seng som er 120 x 200 eller 140 x 200 år man er en stor dame eller mand Jeg købe en normal seng Så nu er jeg ked af det og vil godt have den lidt støre Hvad gør man så
Kan kun klare 120 kg
Hvorfor står der ingen steder at 140 x 200 kun kan klare 120 kg belastning så er det jo næsten umuligt at fitte to voksne i den seng.
Madrassen er meget hård
En meget, meget hård madras med en tynd knitrende topmadras. Begge sider af madrassen er lige hårde, der er ingen forskel. Fik ondt i ryg, skuldre og nakke, da der ingen støtte er overhovedet. Hvis dette er en "Gold" madras og topmadras, så er det en meget lav kvalitet.
Over het merk
DREAMZONE - Beter slapen begint hier
DREAMZONE® is erop gericht om uw nachtrust te verbeteren met individuele oplossingen op het gebied van matrassen en bedden. Kwaliteit en functionaliteit zijn essentieel en dit geldt al sinds het merk in 2003 in Denemarken werd opgericht. DREAMZONE is ontwikkeld in Scandinavië en biedt een geweldige prijs-kwaliteitverhouding.
Dankzij het ruime aanbod aan designs en materialen vind u altijd de ideale oplossing. DREAMZONE biedt spring- en schuimmatrassen die passen in het bedframe van uw keuze, boxmatrassen voor een eenvoudigere en lichtere look, boxsprings die functionaliteit combineren met design, en verstelbare bedden die veelzijdigheid en flexibiliteit bieden. Voor nog meer comfort en om uw matras te beschermen, biedt DREAMZONE ook diverse dekmatrassen en matrasbeschermers aan.
Het grootste deel van de matrassen is gecertificeerd volgens de OEKO-TEX® Standard 100. Dit is wereldwijd het meest toonaangevende gezondheidslabel voor textielproducten. Bovendien wordt DREAMZONE geleverd met een garantie tot 25 jaar.
Levering
Wanneer je online shopt op JYSK.be, heb je verschillende leveringsmogelijkheden bij jou thuis of in de dichtstbijzijnde JYSK winkel:
CLICK & COLLECT – GEEN VERZENDKOSTEN
Click & Collect biedt jou de mogelijkheid om artikelen online te reserveren en op te halen in een JYSK winkel naar jouw keuze. Wanneer je artikelen online reserveert, zal JYSK jou binnen 30 minuten een bevestiging sturen dat jouw bestelling klaar staat om opgehaald te worden. Click & Collect is een gratis reserveringsoptie en je hoeft jouw artikelen niet onmiddellijk online te betalen. Je betaalt de artikelen in de winkel wanneer je deze ophaalt.
OPHALEN IN DE WINKEL – GEEN VERZENDKOSTEN
Online heb je toegang tot een nog breder assortiment dan je in onze winkels kunt vinden. Als je alleen online producten wilt kopen, bestel en betaal je gewoon op onze website en kies je ervoor om ze te laten bezorgen in een JYSK winkel naar keuze.
Je wordt door de winkel gecontacteerd wanneer jouw artikelen in de winkel geleverd worden en klaar zijn om afgehaald te worden.
Houd er rekening mee dat bepaalde producten niet beschikbaar zijn met deze leveringsmethode vanwege het gewicht van het product of de verpakking.
THUISLEVERING VAN KLEINERE PAKKETTEN – TOESLAG VERZENDKOSTEN
Wanneer je online winkelt op JYSK.be, heb je de mogelijkheid om jouw artikelen bij jou thuis, op het werk of op een gewenst afleveradres te laten leveren. Kleine pakketten worden per post of door een bedrijf gespecialiseerd in kleine pakketten geleverd.
GROTE PAKKETTEN – TOESLAG VERZENDKOSTEN
Wanneer je grote en zware artikelen aankoopt zoals matrassen, zetels, of andere meubelen, verkiezen veel klanten een thuislevering. JYSK werkt samen met bekende en betrouwbare transportbedrijven over de hele wereld om ervoor te zorgen dat onze leveringsservice zo optimaal mogelijk is. Klanten kunnen kiezen voor een levering tot aan de voordeur of de artikelen kunnen ook in jouw huis worden geleverd in een kamer van jouw keuze.
ALLEEN IN DE WINKEL
JYSK is trots om haar ruime assortiment aan artikelen zowel online als in de winkels aan te bieden. In sommige gevallen kan een specifiek artikel echter alleen worden gekocht via Click & Collect of direct in onze winkels. Dit kan het geval zijn bij breekbare artikelen, artikelen die voor een korte periode worden verkocht of artikelen die uit het assortiment gaan.
Welke leveringsoptie je verkiest is voor ons om het even. We kijken ernaar uit om jou een geweldige ervaring te geven.